4. 6. 2018

Příležitost se zárukou

Příležitost se zárukou

 

Ve svém životě se snažím dodržovat zásady stravování a zdravého životního stylu, nakupovat kvalitní potraviny a výživové doplňky a šetřit životní prostředí používáním  biologicky odbouratelných prostředků.

Máte také Vy zájem

– používat vysoce kvalitní produkty – spotřební produkty pro domácnost, přírodní výživové doplňky, kosmetiku, potraviny – se zárukou 90 denní spokojenosti
– šetřit životní prostředí používáním kvalitních koncentrovaných a 100% biologicky odbouratelných  čisticích a mycích prostředků,
– nakupovat spotřební zboží za velkoobchodní ceny,
– začít s podnikatelskou činností ?

Co nabízím?

Nabízím vám  změnu nakupování, kterou můžete nejen šetřit, ale také vydělávat peníze!
Utrácím peníze ve svém byznyse, ne v supermarketu, a tím šetřím náklady na nákup běžného spotřebního zboží a služeb své vlastní domácnosti. Dále totéž umožňuji dalším lidem, čímž tvoříme spotřebitelskou síť. Vytváříme si tak díky stálému, nezbytnému obratu zajímavý měsíční a pasivní příjem.
Pomocí ověřeného konceptu Vás naučím, jak si můžete pomoci sami sobě k lepšímu životnímu stylu a osobnostnímu růstu.

Můžete dělat to, co já

Společnost Amway  nabízí nákup vysoce kvalitních výrobků s 90ti denní zárukou spokojenosti (t.j. s možností vrátit nevyhovující výrobek do 90 dnů od zakoupení a vrácení celé ceny výrobku) a také možnost, jak si vybudovat vlastní podnikání. 

Existují dva způsoby, jak se projektu zúčastnit.

jako VLASTNÍK PODNIKÁNÍ AMWAY (VPA)
Jako vlastník podnikání si můžete založit vlastní podnikání nebo jen nakupovat výrobky za velkoobchodní cenu.
Pokud chcete získat finanční a časovou svobodu, lepší životní styl, pokud postrádáte v životě časovou svobodu, možnost dělat  co chcete, rozhodovat  kdy  a s kým to chcete dělat, volte podnikání se 100% zárukou.
Projekt lze realizovat kdykoliv, kdekoliv dle vlastních možností a s minimálními náklady. Je jen třeba si ujasnit, co chcete a proč to chcete.
Zaregistrujte se jako Vlastník podnikání Amway   (č. sponzora 6074536). Registrace při zakoupení výrobků v ceně nad 2500 Kč je zdarma.

jako ZÁKAZNÍK
Máte-li zájem jen o skvělé Amway výrobky a služby, můj servis a osobní podporu, zaregistrujte se bez poplatku jako můj Zákazník.

Porovnejte možnosti.

Pokud Vás zaujala  jedna z uvedených možností, ráda Vám poskytnu potřebné informace o daném projektu a o produktech.

Více na mých webových stránkách www.amway.cz/user/stepankovaj